Pasifik Savaşı: İsyan | Pacific Rim: Uprising (2018)

'720p' forumunda portofinoe tarafından 3 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Kitlesel imha yapan dünya dışı canavarlar ve onları yenilgiye uğratmak üzere inşa edilen insanların komuta ettiği süper makinalar arasında tüm dünyaya yayılan bir çatışma... Pasifik Savaşı İsyan insanlığa yapılan kıyasıya saldırının sadece bir başlangıcıydı.

  Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak, durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake’e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken, tek umutları yok edici güçlere karşı bir arada hareket etmektir.

  Jake’e yetenekli, rakip pilot Lambert ile 15 yaşındaki Jaeger korsanı Amara eşlik ediyor ve PPDC’nin kahramanları geriye kalan tek ailesi oluyor. Dünya üzerindeki en güçlü savunma gücü olmak üzere bir araya gelerek olağanüstü ve yepyeni bir maceraya doğru yola çıkıyorlar.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Pasifik Savaşı: İsyan | Pacific Rim: Uprising (2018) Bluray.720p.DUAL.x264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
  as2sa ve Schevko bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş