Life Sentence 1.Sezon Tüm Bölümler

'Life Sentence' forumunda portofinoe tarafından 5 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Ölümcül bir kanser hastası olan ve bütün hayatını ona göre yaşayan Stella iyileştiğini öğrenince her şey altüst olur...

  Dizi, Stella (Lucy Hale) adında, son sekiz yılını ölüyormuş gibi geçiren bir kızı merkezine koyuyor. Stella, dünyayı gezmiş, en büyük korkularıyla yüzleşmiş ve Paris seyahatinde hayatının aşkını bulmuştur. Fakat şimdi Stella tamamen iyileştiğini öğrendiğinde, “anı yaşa” kararlarının sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Tamamen yabancı biriyle evlenmek gibi. Ya da kusursuz ailesinin hiç de kusursuz olmadığını fark etmek… Çünkü ölmek üzere olduğu için hayatındaki herkes problemlerini ondan saklamıştır. Şimdi o iyidir, bütün bahisler kapanmıştır.

  Stella, anne-babası Peter (Dylan Walsh) ile Ida’nın (Gillian Vigman) artık birbirini sevmediğini öğrenir. Ida, en yakın arkadaşı Poppy’ye (Stella’nın vaftiz annesi) aşıktır. Ayrıca kardeşi Elizabeth’in (Brooke Lyons) hayallerinden vazgeçip Diego (Carlos PenaVega) ile evliliğinin Stella’ya yardım edebilmek ve ailesinin pozitif bir şeylere odaklanabilmesi için gerçekleştirdiğini keşfeder. Ortalarda pek görünmeyen, 30 yaşına yaklaşan ve hala evlerinin garajında yaşayan kardeşi Aiden’ın (Jayson Blair), anneler kulübündeki kadınlara Adderall sattığını ve Stella’nın hastalığını kullanarak hepsini yatağa attığını öğrenir. Yakışıklı, Londralı kocası Wes (Elliot Knight) ise hayatının geri kalanını onla geçirmeye söz vermiştir ama bu sözü verirken o geri kalan sürenin sadece sekiz ay olduğunu sanmaktadır. Şimdi Wes, hayatının geri kalanında onun kusursuz kocası rolünü yapmak zorunda kalacağı için endişelenmeye başlamıştır.

  Stella’nın masalsı hayatı birden gerçekliğe dönüşmüştür. Şimdi sevdikleri gibi sıradan yaşamayı, onlara yardım etmeyi ve onlar için bir şeyler yapabilmeyi öğrenmelidir.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Life Sentence (2018) S01.WEB-DL.1080p.DUAL.x264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
  Zeytin Dalı ve Ejder bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş