Legacies 1.Sezon Tüm Bölümler

'Legacies' forumunda portofinoe tarafından 10 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. portofinoe

portofinoe Site Yetkilisi

Her şeyin başladığı Mystic Falls'a geri dönmeye hazır mısınız?

Dizi, Salvatore Okulu’nun yeni jeneresyon, doğaüstü genç ve yetenekli öğrencilerinin hikayesini anlatıyor. Klaus Mikaelson’ın 17 yaşındaki kızı Hope Mikaelson, Alaric Saltzman’ın ikizleri Lizzie ve Josie Saltzman, bir politikacının oğlu MG ve gizemli Landon Kirby dahil olmak üzere diğer genç yetişkinler, bu okulun öğrencileri… Mümkün olabilecek en alışılmamış yollarla reşitliğe adım atacaklar, kötü dürtülerine rağmen en iyi karakterlerini ortaya çıkarmak için eğitim alacaklar.

Bu genç cadılar, kurtadamlar ve vampirler; olmak istedikleri kahramanlar olabilecekler mi yoksa doğaları gereği birer suçluya mı dönüşecekler? Sırlarını saklamak, küçük kasabaları Mystic Falls’u ve de eninde sonunda dünyayı korumak için mücadele ederken, etkili düşmanlarına karşı savaş kazanmak için eski ve kadim geleneklerine güvenmeli, tecrübeli atalarının hikayelerini öğrenmelidirler.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Teknik Özellikler
    [IMDB]

Legacies (2018–2019) S01.WEB-DL.1080p.DUAL.x264-HDM
    İndirme Linki:
    Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...

Zeytin Dalı, EnginHD, Ayaz ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş