Template Errors: PAGE_CONTAINER

 1. htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in /home/hdmekani.com/public_html/library/XenForo/Template/Abstract.php(279) : eval()'d code, line 2833:
  2832: {
  2833: $__compilerVar153 .= '<li><a href="' . htmlspecialchars($xenOptions['privacyPolicyUrl'], ENT_QUOTES, 'UTF-8') . '">' . 'Gizlilik Sözleşmesi' . '</a></li>';
  2834: }
  

Beden ve Ruh & Teströl és lélekröl (2017)

'1080p' forumunda portofinoe tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Büyük bir mezbahanın yöneticisi olan Endre, yeni kalite kontrol denetimcisi Maria'ya karşı şüpheci yaklaşır. Maria'dan hoşlanmasına rağmen onu fazla ciddi ve ketum bulmaktadır. Ayrıca hayvan etlerini derecelendirirken de oldukça katı olduğunu düşünmektedir. Oysa Maria aslında kendi hayatında da derecelendirdiği etlere yaklaşımı kadar sert ve kuralcıdır.

  Fabrikada yaşanan, polisin de karıştığı küçük çaplı bir olayın soruşturulması sebebiyle bir kadın psikiyatrist tüm çalışanlarla görüşmeler yapmaktadır. Bu görüşmeler sırasında rüyalarını anlatmaları istenen Maria ve Endre'nin aynı rüyaları anlattıkları ortaya çıkar. İkisi de yaşanan bu garip durumdan bir hayli rahatsız olur. Ertesi gün ise gördükleri rüyaları birbirlerine anlatarak durumun sadece garip değil gerçek olduğuna da ikna olurlar. Rüyalarını karşılaştırdıkça bu içine kapanık iki insan, uyuduklarında her gece birer geyik olarak, huzur dolu beyaz karlar içindeki ormanda baş başa ve sevgi dolu anlar yaşadıklarını fark ederler.

  Maria da Endre de direnseler de yaşadıkları bu enteresan deneyimi kabullenmek ve ona sahip çıkmak zorunda kalır. İkisi de kendiliğinden ve oldukça doğal bir şekilde gelişen yakınlıklarını artık reddedemez haldedir. Ancak aşk için hiç de uygun olmayan bu iki insanın, yalnız kaldıkları gecelerde birbirlerinde yakaladıkları uyumu, gün ışığında da yakalamaları pek de kolay olmayacaktır.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Beden ve Ruh & Teströl és lélekröl (2017) WEB-DL.1080p.DUAL.x264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
  Himmet, daflon ve orhunaltas bunu beğendi.
 2. ayhaanihsan

  ayhaanihsan Vip Üye Kayıtlı Üye

  süpersiniz
   
 3. daflon

  daflon Vip Üye Kayıtlı Üye

  *Duygusal ve keyifli
  *Alışılmadık aşk hikayesi, olağan dışı ortamda, hem de sosyal olarak .
  *Kalpleri ve zihinleri olan yetişkinler için.
  *İnsan onuru, karşılıklı anlayış ve hoşgörü.
  *Karlı bir ormanda yavaş yavaş ilerleyen iki geyiğin sahnelerinin nasıl bu kadar anlamlı olabileceğini görmek için mutlaka izleyin. Bu filmin her şeyini seveceksiniz.
  Emeğine ve paylaşımına kocaman alkış portofinoe.
   
  Himmet bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş