Template Errors: PAGE_CONTAINER

 1. htmlspecialchars() expects parameter 1 to be string, array given in /home/hdmekani.com/public_html/library/XenForo/Template/Abstract.php(279) : eval()'d code, line 2833:
  2832: {
  2833: $__compilerVar153 .= '<li><a href="' . htmlspecialchars($xenOptions['privacyPolicyUrl'], ENT_QUOTES, 'UTF-8') . '">' . 'Gizlilik Sözleşmesi' . '</a></li>';
  2834: }
  

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok & All Quiet on the Western Front (1930)

'1080p' forumunda portofinoe tarafından 13 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (All Quiet On The Western Front) modası çok çabuk geçen pek çok "mesaj" filminin aksine, Erich Maria Remarquenin savaş karşıtı romanından uyarlanan filmin etkisi hiç azalmamıştır.

  Lewis Milestonenun ölçülü, sade ve insanı derinden etkileyen filmi, yıllar sonra bile pek çok ülkede yasaklandı.

  Film, bir grup acemi, genç Alman askerinin, 1. Dünya Savaşı sırasında büyük bir idealizmle başlayan hikayelerinin, hayal kırıklığılya sonuçlanmasını anlatıyor. Başrol oyuncusu Lew Ayresin canlandırdığı Paul Baumerin de filmde dedikleri aslında konusunuda özetliyor: "Siperlerde yaşıyor ve savaşıyoruz. Ölmemeye çalışıyoruz-tek yaptığımız bu."

  All Quiet, meşhur sahnelerin bir antolojisi gibidir: Ayresin öldürdüğü bir adamla birlikte, top mermisinin açtığı bir çukurda sıkıştığı sahne; acemi erlerle, gazilerin toplantı yaptıkları ilk sahne; piyadelerin, makineli tüfek ateşi altında katledildiği sahnedeki görsel ritimler; Fransız çiftçi kızlarla birlikte gece yarısı yüzdükleri sahne; Ayesin şaşkın okul arkadaşlarına yaptığı barışsever konuşma; ve final sahnesinde, askerin kelebeğe uzanan eli.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok & All Quiet on the Western Front (1930) Bluray.1080p.DUAL.x264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
  Zeytin Dalı bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş