Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak | Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer (2021)

'1080p' forumunda portofinoe tarafından 13 Ocak 2021 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Bu gerçek suç öyküsünde Los Angeles'ın aşırı sıcak ve güneşli 1985 yazında iki dedektif acımasız ve şeytani bir seri katilin peşine düşer.

  Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak, Amerika tarihindeki en meşhur seri katillerden birinin nasıl yakalanıp adalet önüne çıkarıldığının muhteşem gerçek hikâyesini anlatıyor. Aşırı sıcak geçen 1985 yazında Los Angeles, hem rekor kıran bir sıcak hava dalgasıyla hem de başta birbiriyle bağlantısı yokmuş gibi görünen bir dizi cinayet ve cinsel saldırıyla uğraşıyordu. Kurbanlar arasında erkekler, kadınlar ve çocuklar vardı. Yaşları 6 ile 82 arasında değişiyordu. Farklı mahallelerden, farklı ırksal geçmişlerden ve sosyoekonomik seviyelerden geliyorlardı. Suç tarihinde böylesine çeşitli ve dehşet verici suçlardan tek bir katilin sorumlu olduğu daha önce hiç görülmemişti. Los Angeles County Şerif Teşkilatı'ndan Gil Carrillo adlı genç bir dedektif ve efsanevi cinayet masası dedektifi Frank Salerno, bu gece canavarını durdurmak için zamanla yarışıyordu. Bu ikili davayı çözmek için dur durak bilmeden çalışırken, medya onların bulgularının izini sürdü ve tüm Kaliforniya'yı panik sardı.

  Olayların ilk ağızdan anlatıldığı dehşet veren röportajlar, dikkat çekici arşiv görüntüleri ve olağanüstü orijinal çekimlerden oluşan dört bölümlük dizi, bu ikonik ve gerçek Los Angeles korku hikâyesini en net şekilde anlatarak, kesinlikle herhangi birinin Gece Avcısı'nın bir sonraki kurbanı olabileceği zamanlarda korku içinde yaşamanın nasıl bir his olduğunun portresini çiziyor.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak | Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer (2021) S01.WEB-DL.1080p.DUAL.H.264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
  Zeytin Dalı ve Swesson bunu beğendi.
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Duyuruyu Kapat