Social Distance 1.Sezon Tüm Bölümler

'Social Distance' forumunda portofinoe tarafından 15 Ekim 2020 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Karantinada çekilen bu antoloji dizisi, insanların birbirlerinden uzak durmaya çalışırken ilişkilerini koruma çabalarını hem karanlık hem de komik bir şekilde ele alıyor.

  KOVİD-19 salgınının ilk aylarında geçen SOSYAL MESAFE, insan ruhunun belirsizlik ve izolasyon karşısındaki gücünü ortaya koyan sekiz bölümlük bir antoloji dizisi. Sanal bir mercekten anlatılan ve her biri birbirinden bağımsız olan bölümler, koşullar gereği diğer insanlardan ayrılmaya mecbur olmanın ve uzaktan iletişim kurup, her türlü bağ kurma hissiyatını sürdürmek için teknolojiye güvenmek zorunda kalmanın yol açtığı benzersiz duygusal deneyimi aktarıyor. SOSYAL MESAFE, bu çeşitli ve son derece insani hikâyeler yoluyla, çalkantılı bir dönemde çok fazla ihtiyaç duyulan katarsisi izleyicilere sunarken, aynı zamanda tarihteki bu olağan dışı durumun anlık bir görüntüsünü yakalıyor.

  1. Tüm Etkinlikleri Sil
  Çevrimiçi destek grubuyla bağlantısını yitirmemeye çabalayan yeni bekâr kalmış bir adam, hem eğlenmesini hem de ayık kalmasını sağlayacak yaratıcı yollar arar.
  2. İnsan Yaşam Döngüsü Kutlaması
  Birçok sorunu olan geniş bir ailenin üyeleri, vefat eden aile reislerinin hayatına adanmış çevrimiçi bir kutlama gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapar.
  3. Sonra hep birlikte/Okyanusa açılırdık
  Bezgin bir bekâr anne, bir yandan açık sözlü bir yaşlıya bakım sağlarken diğer yandan evde yalnız kalan kızını gözetlemek için çevrimiçi kameralar kullanır.
  4. Sıfır Metre Mesafe
  Didişen bir çift çok fazla baş başa zaman geçirdiklerini düşünür ve ilişkilerine yeniden canlılık katma umuduyla aralarına üçüncü bir kişiyi davet etmeye karar verir.
  5. Tüm Bu Hikâyeyi Hokus Pokusla Değiştirmelisin
  Eşi KOVİD-19'a yakalanan bezgin bir baba, küçük yaştaki oğlunun güvende hissetmesi ve endişe yaşamaması için yaratıcı yollar bulmaya çalışır.
  6. İnsani Hayvan Tuzağı
  Uzun süredir evli olan emekli bir adam ve hemşire bir kadın, karantinanın getirdiği gerginlikle yüzleşir ve yavaş yavaş hayattan beklentilerinin aynı olmadığını anlar.
  7. her şey çok depresif şu an
  Utangaç bir genç kız, bir dostunun desteğiyle öz güven sorununu aşarak e-spor takımındaki karizmatik arkadaşına ilanı aşk etmeye çalışır.
  8. Mezuniyet Töreni
  George Floyd'un ölümünün yol açtığı öfke giderek büyürken genç bir adam, patronuyla ırksal adalet ve Amerikan tarihi üzerine tartışır.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Sosyal Mesafe | Social Distance (2020) S01.WEB-DL.1080p.DUAL.x264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Duyuruyu Kapat