Home Game (2020)

'1080p' forumunda portofinoe tarafından 27 Haziran 2020 tarihinde açılan konu

 1. portofinoe

  portofinoe Site Yetkilisi

  [​IMG]

  Bu belgesel dizisi, dünyanın dört bir yanından benzersiz ve tehlikeli geleneksel sporları ve bu sporların içinde geliştiği toplulukları ve kültürleri inceliyor.

  Kongo'da vudu güreşinden, Teksas'ta paten derbisine kadar dünyanın dört bir yanından birçok sıra dışı ve heyecan verici spor geleneğini mercek altına yatırıyor.

  1. Calcio Storico
  İtalya'nın Floransa kentinin yaklaşık 500 yıllık geçmişe sahip, çok şiddetli ve vahşi olan geleneksel sporu calcio storico'da ragbi, karma dövüş sanatları ile buluşuyor.
  2. Highland Oyunları
  İskoçya'nın Highland oyunları, kültürel kutlamaları sporcuların güçlerinin test edildiği zorlu yarışlarla bir araya getiriyor. Benzersiz kütük fırlatma da buna dâhil.
  3. Serbest Dalış
  Filipinler'deki çoğu kişi için oksijensiz serbest dalış bir yaşam biçimi. Bu aynı zamanda, insan bedeninin sınırlarını zorlayan çetin bir spor dalı.
  4. Paten Derbisi
  Austin, Texas'ta patenciler, yüksek hızı ve fiziksel mücadeleyi bir araya getiren paten derbisi yarışmaları sayesinde kapsayıcı ve destekleyici bir ortama kavuşuyor.
  5. Kök Börü
  Kırgızistan'da oyuncular, at üstünde oynanan, polo benzeri sert bir oyun olan ve top olarak ölü bir keçinin kullanıldığı ulusal spor kök börüye yoğun bir tutkuyla bağlı.
  6. Catch Fétiche
  Kongo'da profesyonel güreş, atletizmle şovmenliği bir araya getiriyor ve buna bir de bu sporu diğer her şeyden ayıran bir vudu mistisizmi katmanı ekliyor.
  7. Makepung Lampit
  Bali'nin Jembrana bölgesine özgü Makepung Lampit, hız yarışlarına kendi yorumunu getiriyor. Bu yarışta kullanılan araç su bufalosu, pist ise su dolu pirinç tarlaları.
  8. Pehlwani
  Hindistan'da sporcular, yüzyıllar boyunca Pehlwani güreş müsabakalarında mücadele etti. Şimdi, bir zamanlar erkeklere özgü olan bu arenada kadınlar yarışıyor.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Teknik Özellikler
  [IMDB]

  Home Game (2020) S01.WEB-DL.1080p.DUAL.x264-HDM
  İndirme Linki:
  Bu Linki Görme Yetkiniz Bulunmamaktadır. Linkleri Görebilmeniz İçin Vip Üye Olmanız Gerekmektedir. Vip Üye Olarak Tüm İçeriği Tek Link ve Son Hız ile İndirebilirsiniz...
   
  Zeytin Dalı bunu beğendi.
 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
  Duyuruyu Kapat